Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz w obronie telewizji Trwam w Lublinie

Utworzony przez Obrońca POLSKI, 18 marca 2012 r. o 13:29 Powrót do artykułu
Nemo napisał:
Człowieku! - jestem osobą młodą, katoliczką, absolwentką KUL, nie szczekam bez powodu na nikogo, słucham racji każdej ze stron sporu! ale wiesz co?!!! - jak czytam twoje stwierdzenia to mi się niedobrze zaczyna robić na całą katolicką zbiorowość!!! Zastanów się co piszesz! Dla mnie twoje teksty świadczą, że twój umysł jest sieką, światopogląd mieszanką niedorozwiniętego cepa z psychopatą. Jesteś osobą pustą, bez ludzkich odruchów! Nie pomagasz kościołowi ale mu szkodzisz!!!! Co do bolszewików i neobolszewików - a kim ty jesteś??? Synem wyklętego bandyty - co stał sie bohaterem napadając na chłopskie gospodarstwa, kradnąc świnie, jaja i bimber?????!!!
Języka polska trudna być? Zauważ, że ten tekst nie jest mojego autorstwa ani jakiejś zbiorowości katolickiej źródło masz podane na dole pod cytatem. Prawda czasem może być bolesna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
"...Śmieszą mnie wypociny sfrustrowanych bolszewickich mastodontów. Taki stary, (post)komunistyczny dziad ubecki nie wytrzymał i rzygnął na jedyną, niezależną polską telewizję, idącą pod prąd. Wiadomo, tak go tresowali: żadnych mediów niezgodnych z jedynie słuszną linią partii być nie może. Nielzia i wsio! (Post)bolszewicki kmiot powołuje się na "argument", który okazuje się być znakiem rozpoznawczym bolszewickiej swołoczy. Pisze mianowicie, że nie życzy sobie umieszczania TV TRWAM na państwowym multipleksie, bo to oznaczałoby finansowanie jej z budżetu państwa, a on się na to nie zgadza. Wot, kakoj libierau, hau, hau.... "Myślenie" sieroty po Stalinie bierze się z tej samej sztampy propagandowej, co gdakanie przeciwko dofinansowywaniu katolickich szkół i uniwersytetów, czy wynagradzaniu katechetów. Szkoda tylko, że do skromniutkiej percepcyjnie narośli na szyi tego towariszcza, nie dociera prawda, że to głównie katolicy ze swoich podatków składają się na budżet państwa. W głowoidalnym wrzodzie rzeczonego bolszewika i jemu podobnych, nie zagości myśl, że skoro katolicy łożą na budżet państwa, to im się też coś od niego należy. Oni wiedzą tylko jedno: żadnych mediów niezgodnych z linią partii! Tak tych sowieckich pachołków wytresowano i takk im zostało. Im ich (neo)bolszewickim pomiotom." http://niepoprawni.pl/blog/845/na-salonie24-zle-pisac-o-bolszewizmie-nie-wolno
Dlatego też SIERPEM I MŁOTEM W TĄ KOMUNISTYCZNO-KONFIDENCKĄ HOŁOTE. Dymać tych wszystkich CZERWONYCH PACHOŁKÓW MOSKWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
Języka polska trudna być? Zauważ, że ten tekst nie jest mojego autorstwa ani jakiejś zbiorowości katolickiej źródło masz podane na dole pod cytatem. Prawda czasem może być bolesna...
Nie przejmuj się kolego, do nie których komuchów to nie dochodzi lub nie chcą znać swojej histori, albo młode CYCE i nie mają o tym pojęcia.Wychowane na GÓWNIANEJ prasie i Tvn-ie, wierzą w te brednie, a nie w historie i rzeczywistość. POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlatego też SIERPEM I MŁOTEM W TĄ KOMUNISTYCZNO-KONFIDENCKĄ HOŁOTE. Dymać tych wszystkich CZERWONYCH PACHOŁKÓW MOSKWY.
Ale ci głęboko wbili ten sierp tym młotem w głowę,no cóż"niezłomnyj jest sojuz..............."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUUUUUUUUUUU,odezwał się znowu obrońca-KONFIDENT-PACHOŁEK MOSKWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie CCCP napisał:
Ale ci głęboko wbili ten sierp tym młotem w głowę,no cóż"niezłomnyj jest sojuz..............."
Ilu Sasza takich pachołków moskwy zostało w naszym kraju po wyjściu sovietów i teraz robią w tym kraju taką dywersje i bardzo złą robote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie CCCP napisał:
Ale ci głęboko wbili ten sierp tym młotem w głowę,no cóż"niezłomnyj jest sojuz..............."
Bo nie OTAKE POLSKE walczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
Bo nie OTAKE POLSKE walczyłem.
Chyba "Nie Otake POLSKIE walczyłem"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
UUUUUUUUUUUU,odezwał się znowu obrońca-KONFIDENT-PACHOŁEK MOSKWY.
Wylizałeś już YAROWI wyliż TADEUSZOWI będziesz EDENIE i na tym twój koniec,bo będziesz lizał dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ilu Sasza takich pachołków moskwy zostało w naszym kraju po wyjściu sovietów i teraz robią w tym kraju taką dywersje i bardzo złą robote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślenie ma wielką przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...